08.03.2021
vārda dienas: Dagmāra, Marga, Margita
Apstiprināts 8.kārtas projekts “Kokmateriālu ražošanai nepieciešamās tehniskās bāzes pilnveidošana”
2021-03-08

Mērķis ir attīstīt esošo saimniecisko darbību, iegādājoties jaunu meža izvedējpiekabi ar hidromanipulatoru. Realizējot projektu, tiks uzsākta taras dēlīšu ražošana no vietējiem resursiem, saimniecībā tiks palielināta nodarbinātība- tiks radīta viena pilnas slodzes darbavieta, kā rezultātā nostiprināsies saimniecības konkurētspēja.
Lasīt vairāk ...


Apstiprināts 8.kārtas projekts “Mobilo pirts tradīciju popularizēšana sabiedrības veselībai un relaksācijai“
2021-03-08

Mērķis ir uzņēmējdarbības dažādošana, attīstīšana un jauna pakalpojuma izveide, iegādājoties mobilo pirti, kubulu un supdēļus nomai.
Lasīt vairāk ...


Apstiprināts 8.kārtas projekts “Ierīkot pašapkalpošanās veļas mazgātavu Zilupes novadā, tādējādi paaugstinot lauku iedzīvotājiem piedāvāto pakalpojumu pieejamību un veicināt vietējās ekonomikas stiprināšanu”
2021-03-08

Mērķis ir iegādājoties nepieciešamo aprīkojumu un pielietojot tehnoloģijas, izveidot un attīstīt saimniecisko darbību, kas radīs jaunu darbavietu, nodrošinās veļas mazgāšanas, žāvēšanas pakalpojumus, tai skaitā atpūtas iespēju malkojot kādu dzērienu ar uzkodām, vai brīvo laiku auto uzkopšanai kamēr mazgājas un žāvējas veļa, tādējādi tiks paaugstināta lauku iedzīvotāju dzīves kvalitāte un tiks veicināta vietējās teritorijas ekonomiskā attīstība.
Lasīt vairāk ...


Apstiprināts 8.kārtas projekts “Kosmetoloģijas salona izveide Zilupē”
2021-03-08

Mērķis ir radīt jaunu pakalpojumu – jaunākās paaudzes kosmetoloģijas pakalpojumu sniegšanu VRG teritorijas iedzīvotājiem un viesiem. Iegādājoties kosmetoloģijas aparātu un masāžas galdu, tiks veicināta konkurētspēja un vietējās teritorijas ekonomikas attīstība, kā arī tiks radīta 1 jauna darba vieta, tādējādi paaugstinot lauku teritoriju iedzīvotāju dzīves kvalitāti.
Lasīt vairāk ...

Raiņa iela 16- 419.kab., Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo tālr./fakss 65733666
Logo ludzaspartneriba@apollo.lv