Publicitāte
81392

Biedrība „Ludzas rajona partnerība” piedalās mācību seminārā vietējo rīcības grupu pārstāvjiem
03.10.2017


21.-22. septembrī biedrība “Ludzas rajona partnerība” piedalījās Latvijas Lauku foruma rīkotajā pasākumā, kas notika Iecavas novadā viesu namā "Iecupes". Pasākuma laikā apskatītas sekojošas tēmas: LEADER pieejas īstenošanas praktiskā pieredze  iedzīvotāju aktivizēšanā un vietējās  teritorijas attīstībā, iesaistīto partneru sadarbība un lēmumu pieņemšanas process, starptautiskās aktivitātes darbā ar uzņēmējiem.

Pasākuma laikā bija iespēja gan redzēt ražojumus, gan arī nobaudīt pārtikas izstrādājumus, kas tiek ražoti pateicoties LEADER pieejas ietvaros īstenotajiem projektiem, gan arī tikties ar projektu īstenotājiem. Pasākumā partnerība prezentēja biedrībā „Senpilsāta” izgatavotus dažādus koka izstrādājumus, kas tika ražoti izveidotajā koka izstrādājumu rekonstrukcijas un restaurācijas darbnīcā , kas tapusi piesaistot LEADER finansējumu.

Noslēgumā tika apmeklēti divi LEADER īstenotie projekti: biedrības „Kalna svētību kopiena” atjaunotā Bruknas muiža un tai pieguļošā teritorija un biedrības „Tehnisko sporta veidu kluba Pīlādzis” izveidotais sporta un atpūtas parks „Pīlādžu mototrase” .

Semināra programma (pielikumā).

Ielādēju...      Atpakaļ
Raiņa iela 16- 419.kab., Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo tālr./fakss 65733666
Logo ludzaspartneriba@apollo.lv