Aktualitātes
118616

Projekta “Signāls biznesa uzsākšanai” īstenošanā.
15.11.2021


 

 

 

 

Projekta “Signāls biznesa uzsākšanai” īstenošanā. 

       Gribam sniegt informāciju un aicināt uz sadarbību Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas projekta ENI-LLB-2-334 “Signāls biznesa uzsākšanai” īstenošanā.


      Mūsu projekta mērķa grupa ir cilvēki pirmspensijas vecumā, kuri apsver iespēju uzsākt biznesu, ieskaitot tos, kuri šobrīd varētu arī būt bez darba.

      Projekta vispārējais mērķis ir veicināt ilgtspējīgu uzņēmējdarbības attīstību pārrobežu reģionos, izmantojot inovatīvu uzņēmējdarbības atbalsta risinājumu un rīku kopumu. Paredzams, ka projekts veicinās uzņēmējdarbību vecāka gadagājuma cilvēku vidū un iedvesmos uz ilgtspējīgu uzņēmējdarbības attīstību.

     Šobrīd projektā esam aptaujājuši biznesa pārstāvjus, kuri uzsāka uzņēmējdarbību vai mainīja savu nodarbošanos piecdesmit gadu vecumā un vēlākos gados, kuri dalījās pieredzē, grūtībās un izaicinājumos uzņēmējdarbības uzsākšanā. Šie stāsti ir publicēti Biznesa rokasgrāmatā. Lūgums šo Biznesa rokasgrāmatu lejupielādēt un ievietot savā portālā, lai plašāk iepazīstinātu ar to sabiedrību. 

     Sīkāka informāciju par projektu, pieredzes stāsti, mentoru padomi un arī aktivitātes, kas palīdzēs iedvesmoties biznesa uzsākšanai auditorijai 50+ ir meklējama projekta mājas lapā: https://bellb.eu/lv/

     Ar mūsu projekta gaitu un informāciju par aktivitātēm varat iepazīties arī www.facebook.com/BeLLtoStartBusiness

Nataļja Sterhova
Projekta koordinatore
T. 29470111

Projekts: BeLL to Start Business / Signāls biznesa uzsākšanai
Prioritāte: 1.2. Nodarbinātības stimulēšana, izmantojot uzņēmējdarbību un inovācijas

Vadošais partneris: Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Zemgales reģions)
Partneri: Paņevežas darba tirgus mācību centrs (Paņevežas apriņķis)
un Baltkrievijas Republikas Darba un sociālās aizsardzības ministrijas, Augstākās izglītības un pārkvalifikācijas institūts (Minskas apgabals)

Informācijas avots: https://bellb.eu/lv/

http://www.eni-cbc.eu/llb 
      Atpakaļ
Tālavijas iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo ludzaspartneriba@inbox.lv