Aktualitātes
109588

Projekts “Eiropas mazo pilsētu debašu tīkls”
12.12.2019


No 5.-7. decembrim biedrības “Ludzas rajona partnerība” pārstāvji piedalījās starptautiskā sadarbības projekta "Small Towns European Debates Network" #STEDNET (Eiropas mazo pilsētu debašu tīkls) atklāšanas konferencē Pregradas pilsētā, Horvātijā. Trīs dienu sanāksmē partneri no Latvijas, Igaunijas, Francijas, Slovēnijas un Bosnijas un Hercegovinas diskutēja par to, kā digitālās tehnoloģijas var uzlabot sabiedriskos pakalpojumus un dzīves un biznesa kvalitāti mazajās pilsētās.
Projekta laikā notika paneļdiskusija par to, kā Eiropas Savienība, pašvaldības un uzņēmumi redz publiskā sektora digitalizācijas attīstību un digitālās ekonomikas attīstību. Paneļdiskusijā piedalījās Eiropas Parlamenta deputāte Biljana Borzan, Jastrebarsko pilsētas mērs Zvonimir Novosel, Pasaules biznesa eņģeļu foruma vadītāja vietnieks Romana Kerep un Luka Šiltić no Informāciju un komunikāciju tehnoloģiju uzņēmuma Ultima d.o.o.

Projekta laikā partneri iepazīstināja ar vietējām situācijām digitālo tehnoloģiju jomā, apmeklēja Horvātijas ziemeļrietumu reģionālo enerģijas aģentūru, kas kopš tās pirmsākumiem bija aizsācēja jaunu tehnoloģiju ieviešanā, jaunu finansēšanas veidu atvēršanā un jaunu projektu uzsākšanā Horvātijā, kā arī apmeklēja STIR UP, kas ir kopstrādes telpa Zabokā.

 

Ielādēju...      Atpakaļ
Tālavijas iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo ludzaspartneriba@inbox.lv