Aktualitātes


SABIEDRĪBAS VIRZĪTAS VIETĒJĀS ATTĪSTĪBAS STRATĒĢIJAS Ciblas, Kārsavas, Ludzas, Zilupes novadiem 2015.-2020.gadam izpildes projekti


Projekta iesniedzējs  papildus projekta pieteikumam iesniedz elektroniski informāciju (projektu konkursa sludinājumā norādītajā e-pastā) Projektu kartei "SABIEDRĪBAS VIRZĪTAS VIETĒJĀS ATTĪSTĪBAS STRATĒĢIJAS Ciblas, Kārsavas, Ludzas, Zilupes novadiem 2015.-2020.gadam izpildes projekti".

Atbalsta saņēmējs visā projekta uzraudzības periodā pēc nepieciešamības datus precizē un informē vietējo rīcības grupu par rezultatīvo rādītāju sasniegšanu un aktualitātēm, kas saistītas ar projektu. Projekta iesniedzējs ir atbildīgs par Projektu kartē atspoguļotās informācijas pareizību un aktualitāti. Forma pieejama šeit …

R1 Uzņēmējdarbības attīstība/ Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas, tajā skaitā lauksaimniecības produktu pārstrādes, mājražošanas un amatniecības attīstība saistībā ar tūrisma nozari un kultūras mantojuma saglabāšanu.

R2 Sabiedrisko aktivitāšu dažādošana/Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas, tajā skaitā vides un dabas resursu saglabāšana.

Visu projektu kopsavilkums uz 20.10.2020

- aktivitātē (M1/R1) „Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas, tajā skaitā lauksaimniecības produktu pārstrādes, mājražošanas un amatniecības attīstība saistībā ar tūrisma nozari un kultūras mantojuma saglabāšanu” (2.,3.,5.,7. kārta) skatāms šeit ... 
- aktivitātē (M2/R2) „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas, tajā skaitā vides un dabas resursu saglabāšana ” (1.,4.,6. kārta)
skatāms šeit ... 

Aktualizētā informācija par stratēģijas izpildi uz 20.10.2020. skatīt šeit ...

 

Noslēgusies projektu pieņemšanas 8.kārta un notiek projektu vērtēšana
24.11.2020

12.novembrī noslēdzās projektu pieņemšanas 8.kārta. Saņemti 12 uzņēmējdarbības projektu pieteikumi ar realizācijas vietām visos četros partnerības novados: Ludzas novadā- 6, Ciblas novadā- 3, Zilupes novadā- 2 un Kārsavas novadā- 1. Jau šonedēļ projektu aprakstus varēsiet apskatīt Ludzas rajona partnerības sadarbībā ar SIA “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” izstrādātajā projektu kartē https://www.ludzaspartneriba.lv/

Lasīt vairāk ...


Projekts "Latgales uzņēmējs" piedāvā praktiskas zināšanas un ieteikumus darbam tiešsaistes platformās seminārā "Pārdošana tiešsaistes platformās" 24.11.2020

Ņemot vērā Interneta būtisko ietekmi uz mūsdienu patērētāju paradumiem, tiešsaistes tirdzniecības platformām ir aizvien lielāka loma un nozīme. Bet kas īsti ir “tiešsaistes pārdošanas platformas” un ar ko tās atšķiras no parastiem interneta veikaliem? Kādi ir nosacījumi, ar ko jārēķinās? Vai tirdzniecības platformas ir efektīvas, un vai tās var pielietot jebkurā nišā? Vai ar to palīdzību vieglāk nonākt no vietējā mēroga arī globālā mērogā? Semināra laikā būs atbildes gan uz šiem, gan citiem jautājumiem.

Seminārs notiks tiešsaistē 03.12.2020, saite tiks nosūtīta uz dalībnieka e-pastu pēc reģistrācijas.

Vairāk informācijas un darba kārtība

Pieteikšanās semināram:  https://tinyurl.com/yygwxmsl


Seminārs tiek organizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”.Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007, aktivitāte "Semināru cikls II"
Konkursa ’’Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2020’’ nominācijas “Sociāli atbildīgs uzņēmums” balva piešķirta Maritai Joņinai
24.11.2020

Šī gada oktobrī Latgales plānošanas reģiona uzņēmējdarbības centrs bija izsludinājis konkursu ’’Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2020’’, lai apzinātu un godinātu Latgales plānošanas reģiona teritorijā strādājošus uzņēmējus, kuri aktīvi darbojas savā nozarē un sekmē uzņēmējdarbības vides attīstību Latgalē. Konkursā, kas norisinās jau sesto gadu, tika paredzētas 7 nominācijās: gada amatnieks/mājražotājs, jaunais tūrisma pakalpojumu sniedzējs, gada uzņēmīgākais reemigrants Latgalē, gada inovācija, gada jaunais komersants un gada sociāli atbildīgs uzņēmums. Šim konkursam nominantus varēja pieteikt Latgales reģiona iedzīvotāji un organizācijas. Biedrība “Ludzas rajona partnerība” nominācijai “Sociāli atbildīgs uzņēmums” izvirzīja Maritu Joņinu.

Lasīt vairāk ...


17.11.2020Seminārs "Uzņēmums un digitālie kartogrāfiskie rīki“ 17.11.2020

Latgales reģiona tūrisma uzņēmēji, kā arī uzņēmēji, kuri vēlas uzsākt darbību tūrisma un atpūtas biznesā aicināti piedalīties attālinātā seminārā “Uzņēmums un digitālie kartogrāfiskie rīki”. Seminārs būs noderīgs tiem, kuri vēlas iepazīt elektroniski pieejamos digitālos kartogrāfiskos rīkus – gan karšu serverus, pārlūkus, platformas, mobilās aplikācijas, kā arī uzzināt to sniegtās iespējas. Praktiskajā daļā būs iespēja pašam izplānot, uzzīmēt, rediģēt kādu savu izvēlētu pārgājiena, velobrauciena u.c. veida ceļojuma maršrutu.

Pieteikšanās semināram ir obligāta, vietu skaits ierobežots. Pieteikties šeit: https://tinyurl.com/y47bpxds

Seminārs notiks tiešsaistē 30.11.2020, saite tiks nosūtīta uz dalībnieka e-pastu pēc reģistrācijas.

Vairāk informācijas un semināra darba kārtība

Seminārs tiek organizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”.Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007, aktivitāte "Semināru cikls II"
Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs organizē informatīvo semināru „Lietišķā etiķete un protokols ārvalstu partneru atlasē” 11.11.2020

Norises vieta:  attālināti, Zoom platformā
Laiks: 2020.gada 12.novembris, 14:00 – 17:15 (15:30 – 15:45 pārtraukums)
Mērķa grupa: Latgales reģiona uzņēmēji.

Vairāk informācijas un darba kārtība skatīt šeit ...

Iepriekšējā pieteikšanās aizpildot pieteikuma formu saitē - https://forms.gle/n2EjkopykSv1t2nu5

Seminārs "Reklāmas video veidošana/ dalībniekiem ar priekšzināšanām" 11.11.2020

Projekta "Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā" ietvaros, projekta Nr. 19-00-A019.332-000007, 20. un 27. novembrī notiks tiešsaistes semināri "Reklāmas video veidošana/ dalībniekiem ar priekšzināšanām",   kuros  uzņēmēji tiks iepazīstināti un iedrošināti darboties pašiem un veidot sava uzņēmuma vizuālās identitātes materiālu, ņemot talkā pavisam vienkāršus un visiem viegli pieejamus palīgrīkus. 

Darba kārtība šeit...

Lai piedalītos seminārā, pieteikšanās obligāta. Pieteikšanās semināriem  https://tinyurl.com/y27yyt88

Plānotie tiešsaistes semināri apskatāmi šeit...

Semināri ir bezmaksas.

Izmantojiet iespējas uzlabot digitālās prasmes!Seminārs “Finanšu un investīciju plānošana, rīcības tūrisma produktu attīstībai un pilnveidei” 10.11.2020Projekta “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā” ietvaros 25.novembrī notiks  tiešsaistes seminārs “Finanšu un investīciju plānošana, rīcības tūrisma produktu attīstībai un pilnveidei”, kas  paredzēts Latgales reģiona uzņēmējiem, tūrisma uzņēmējiem, kā arī uzņēmējiem, kuri vēlas uzsākt darbību tūrisma un atpūtas biznesā, ar nelielām priekšzināšanām Excel izmantošanā.

Darba kārtība šeit...

Pieteikšanās semināram : https://tinyurl.com/y59jqvr3

Līdz gada beigām uzņēmējiem tiks organizēti 5 tiešsaistes semināri Zoom platformā. Plānotie semināri apskatāmi šeit...Latgale piedalās Eiropas riteņbraukšanas federācijas un Eiropas riteņbraukšanas industrijas organizētajā attālinātajā konferencē "Vairāk riteņbraukšanas Eiropas atveseļošanai". 10.11.2020Projekta Nr. 19-00-A019.332-000002 „Velo tūrisma attīstība Austrumlatvijā, pieslēdzoties starptautiskajam Velomaršrutu tīklam EuroVelo11” eksperts Andris Klepers un eksperte Līga Kondrāte  2020.gada  30.oktobrī piedalījas online konferencē „More cycling can contribute to the Green Recovery” (latviski: „Vairāk riteņbraukšanas Eiropasatveseļošanai ), atsaucoties uz organizētāju personisku aicinājumu ņemt dalību projekta pārstāvjiem.

Konferenci organizēja Eiropas Riteņbrauceju federācija (mājas lapa: https://ecf.com/ ) un  Eiropas riteņbraucēju industrija (mājas lapa: https://cyclingindustries.com/ ).

Lasīt tālāk...


Ielādēju...


Konference "Laukos var! Uzņēmējdarbības iespējas laukos" 28.10.2020

Šā gada 4. novembrī aicinām ikvienu piedalīties tiešsaistes konferencē, kas iezīmēs ceļa karti nākotnes atbalsta pasākumiem lauku uzņēmējdarbībai, tajā skaitā arī pierobežā. Konferences sākums plkst. 10.00, tā būs skatāma tīmekļa vietnē www.laukutikls.lv

Vairāk  informācijas:
http://new.llkc.lv/lv/nozares/lauku-attistiba/konference-laukos-var-uznemejdarbibas-iespejas-laukos

BDR Ludzas rajona partnerība organizē semināru potenciālajiem 8.kārtas projektu iesniedzējiem 20.10.2020

Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršana atklāta projektu iesniegumu konkursa veidā lauku attīstībai 2014.-2020.gadam  apakšpasākuma 19.2. „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”  aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas".

Semināra mērķis: Sniegt atbalstu potenciālajiem projektu iesniedzējiem projektu iesniegumu sagatavošanā, veidlapas aizpildīšanā, finanšu plānošanā, iepirkuma procedūras veikšanā, pavaddokumentu noformēšanā, darbā ar LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu, iepazīties ar realizētajiem projektiem un stratēģijas izpildi.

Norises vieta: Ludza- 27.oktobris  Kafejnīca "Kristīne" otrā stāva zāle, Baznīcas iela 25-1, Ludza, Ludzas novads, semināra sākums pl.10.00.

Lai piedalītos seminārā  pieteikšanās obligāta.

Pieteikšanās zvanot pa tālruni 29413335 (Sandra), 29550874 (Vija)  vai rakstot uz e-pastu: ludzaspartneriba@inbox.lv   vai aizpildot pieteikuma anketu


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLmQJ8EwbrFOw80H4KONWCFXKt1kK6H5mo29up_KHq-AVfUg/viewform

Semināra darba kārtība.Apstiprināts projekts “Ūdens pasaka”
16.10.2020

Projekta mērķis - radīt jaunu pakalpojumu Ciblas novadā, veicot ieguldījumus pamatlīdzekļu iegādē, tādējādi sekmējot jauna uzņēmuma attīstību un vietējās teritorijas sociālekonomisko attīstību.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2020 (59)   
2019 (51)   
2018 (35)   
2017 (49)   
2016 (17)   
2015 (10)   
2014 (5)   
2013 (7)   
2012 (12)   
2011 (5)   
2010 (6)   
Raiņa iela 16- 419.kab., Ludza, Ludzas novads, LV-5701, Latvija

Logo mob.29413335
Logo tālr./fakss 65733666
Logo ludzaspartneriba@apollo.lv